Strony internetowe

Strona Internetowa , która zwiększy twoją sprzedaż?  Oczywiście!

Strony internetowe, projektowanie, optymalizacja, SEO – Sprawdź korzyści

 

Chcesz,  żeby klient wybrał twoją firmę zamiast konkurencji ? Stawiamy na  unikalną treść i nowoczesny design, który sprawia, że budujesz pozytywne relacje, a co za tym idzie zdobywasz nowych klientów. Naszym zadaniem jest stworzyć intuicyjną i bezpieczną stronę internetową, aby twoja oferta pozytywnie wyróżniała się na tle konkurencji.

 

Dzięki dedykowanej wersji mobilnej twojej strony internetowej pozyskasz więcej klientów. Już ponad 50% użytkowników sieci internetowej korzysta podczas zakupów ze smartfonów i tabletów. Dopilnujemy, aby twoja strona internetowa idealnie dopasowywała się do urządzeń mobilnych. Pozwoli to na intuicyjne i łatwe zakupy lub szybkie znalezienie informacji przez twojego klienta.

 

Masz lokalny sklep i chcesz, aby klient kupił twój produkt/usługę na miejscu lub zamówił przez telefon? Dzięki temu, że strona jest responsywna klient wchodzi w interakcje z twoją ofertą! Oznacza to m. in. , że  znajdzie szybki sposób, jak dojechać do twojej firmy, bezpośrednio wybierze twój numer telefonu lub sprawi by odbiorca nie przegapił promocji na wybrane artykuły.

 

Dodawanie nowych zdjęć lub treści jest dla ciebie czasochłonne? W ramach naszej współpracy udzielamy Bezpłatnego Serwisu Gwarancyjnego na okres minimum 12 miesięcy. Nie musisz się martwić i płacić  dodatkowo za wymianę grafik lub treści. Zrobimy to dla Ciebie!

 

Co zrobić, aby twój biznes też się wyświetlał na pierwszej stronie wyszukiwarki? Strony internetowe znajdujące się na pierwszej stronie w Google, są najczęściej wybierane przez klientów.  Optymalizujemy twoją stronę pod względem wyszukiwarek. Dbamy o to by była widoczna dla robotów Googla.

 

Zajmujemy się również  pozycjonowaniem (SEO – Search Engine Optimization) które jest sumą wielu działań mających na celu poprawę rankingu twojej strony w wyszukiwarce. Dobrze przygotowany profil sklepu w Google Moja firma to lepsza pozycja w wynikach wyszukiwania, więcej zapytań od potencjalnych klientów i statystyki, które możesz wykorzystać do optymalizacji sprzedaży. Dbamy o używanie wartościowych linków, które mają precyzyjnie kierować do twojej firmy. W sposób sprawdzony dobieramy frazy kluczowe , a projekty realizujemy zgodnie z regulaminami wyszukiwarek internetowych. Wykorzystujemy wyłącznie bezpieczne techniki SEO, dzięki temu efekty naszej pracy są długotrwałe i efektywne.

 

Klient kupuje oczami! Chcesz się pochwalić swoimi produktami, możliwościami lub sukcesami? Fotografia dla firm to ta, w której nie ma miejsca na półśrodki. Zdjęcia na Twojej stronie internetowej jako pierwsze przyciągną uwagę potencjalnego klienta, dlatego muszą być one najwyżej jakości. Osiem lat doświadczenia pozwala nam zrealizować większość pomysłów, które zrodzą się w Twojej głowie. Dysponujemy najlepszej jakości sprzętem Canona i oświetleniem studyjnym. Oferujemy: reportaże z eventów firmowych, sesje korporacyjne i wizerunkowe, zdjęcia produktowe

 

Zasady współpracy

Przed wyceną naszych usług przeprowadzamy rozmowę z klientem. Pytamy o potrzeby oraz cele jakie są dla Państwa najważniejsze. Na tej podstawie przedstawiamy plan i harmonogram działań oraz wycenę, która zawiera kilka możliwych wariantów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, żeby dobrać ofertę „skrojoną” na miarę. Aby nasi klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo, po ustaleniu szczegółów podpisujemy Umowę o świadczeniu usług reklamowych. Zawiera ona szczegóły zamówienia oraz  warunki współpracy.

 

Chcesz żeby klienci do ciebie wracali ? Twoim celem jest zwiększenie sprzedaży?
Pomożemy Ci!

Jeśli chcesz nowoczesnej strony internetowej lub skutecznych kampanii reklamowych w internecie –
Zadzwoń lub Napisz Do nas!

biuro@rwsieci.pl
tel. 602 461 633

ul. Lipnowska 10,
09-411 Mańkowo/ k Płocka