Media społecznościowe

Najlepszy klient to ten, który wraca! Dzięki mediom społecznościowym to możliwe!

Sprawdź korzyści – prowadzenie fanpage, reklama na facebooku, media społecznościowe

 

 

Media Społecznościowe to dostęp do 16 milionów klientów w Polsce. Według badań jeden użytkownik portalu Facebook spędza średnio 30 minut dziennie na przeglądanie tej witryny. Jak Ty z tego możesz korzystać?

 

Chcesz, aby klienci do Ciebie wracali?  Obecność twojej firmy na Facebooku pozwoli na szybki przekaz informacji na linii Ty-klient. Oznacza to łatwy i szybki sposób składania zamówień  oraz informowania klientów o nowościach i promocjach.  Naszym zadaniem jest profesjonalne prowadzenie profilu promocyjnego twojej firmy (fanpage) z angażującymi treściami, wirusowymi konkursami czy użyteczną wiedzą.

 

 

Pozyskuj nowych klientów na facebooku! Każdy pozytywny komentarz klienta, zachęca innych do kupowania twoich produktów i usług. Zadowolony klient może zostać ambasadorem twojej marki. Dbamy o twój wizerunek i na bieżąco reagujemy na  obserwacje  klientów. Kryzysowe momenty opanowujemy ze stoicki spokojem, czyli profesjonalnie reagujemy na niepochlebne komentarze.

 

Płatna reklama na Facebooku pozwala przedsiębiorcom na dotarcie do nowych klientów w ekspresowym tempie. Twoją reklamę kierujemy do konkretnych i zainteresowanych klientów, spełniających wybrane parametry  (wieku, płci czy zainteresowań). Dzięki temu wiemy, że komunikat dociera do właściwej grupy docelowej.

 

Reklama w Sieci oferuję profesjonalne prowadzenie fanpaga (profilu promocyjnego), płatną reklamę na portalu Facebook i Instagram.  Stworzymy dla Państwa wszystkie potrzebne grafiki, zorganizujemy sesje zdjęciowe (ludzi i produktów) oraz będziemy dostarczać raport z prowadzonych działań i osiąganych wyników.


Zasady współpracy

 

Przed wyceną naszych usług przeprowadzamy rozmowę z klientem i audyt. Pytamy o potrzeby oraz cele jakie są dla Państwa najważniejsze. W audycie skupiamy się na ocenie marki w środowisku społecznościowym.  Na tej podstawie doradzamy, planujemy działania oraz przedstawiamy  wycenę, która zawiera kilka możliwych wariantów. Do każdego klienta podchodzimy indywidulanie, żeby dobrać ofertę „skrojoną” na miarę. Aby nasi klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo, po ustaleniu szczegółów podpisujemy Umowę o świadczeniu usług reklamowych. Zawiera ona szczegóły zamówienia oraz  warunki współpracy.

 

Chcesz żeby klienci do ciebie wracali ? Twoim celem jest zwiększenie sprzedaży?
Pomożemy Ci!

Jeśli chcesz nowoczesnej strony internetowej lub skutecznych kampanii reklamowych w internecie –
Zadzwoń lub Napisz Do nas!

biuro@rwsieci.pl
tel. 602 461 633

ul. Lipnowska 10,
09-411 Mańkowo/ k Płocka